PROGRAMY MYCIA

Jako producent myjni samoobsługowych proponujemy wygodne programy mycia dostosowane do wymagań Klienta. Możemy zmodyfikować standardowe opcje, a także tworzyć nowe, realizowane na przykład w dostępnej w ofercie opcji „Suszenie”.

Nasze bezdotykowe produkty to optymalne i bardzo ergonomiczne rozwiązanie dla wszystkich zmotoryzowanych. Umożliwiają dostosowanie możliwości naszych urządzeń samoobsługowych do własnych, często zmiennych potrzeb.

W standardzie modyfikacji, w wybranym programie bezdotykowym, podlega:

  • ciśnienie (w przedziale od 3 do 120 barów, inny dla każdej opcji czyszczenia),
  • dozowanie substancji chemicznych do roztworu (od 1 do 99%, inny dla każdej opcji czyszczenia).

Nasze urządzenia samoobsługowe przystosowane są do zmieniających się potrzeb Klientów. Właśnie dlatego dysponują wieloma innymi, niezbędnymi modyfikacjami. Każda wyprodukowana przez nas myjnia bezdotykowa posiada możliwość powrotu do wcześniejszych ustawień.

Podczas podejmowania decyzji o skorzystaniu z urządzeń należy wziąć pod uwagę zmianę cen czyszczenia – każdy z programów może posiadać własną cenę, a ponadto kwoty mogą różnić się w zależności od stanowiska.

Standardowo myjnie KlimRes wyposażone są w 7 programów:

  • Mycie zasadnicze

To podstawowy program mycia. Mycie ciepłą zmiękczoną wodą z dodatkiem szamponu pod ciśnieniem 100bar za pomocą lancy
wysokociśnieniowej. Usuwa większość zabrudzeń, zaleca się jednak aby najpierw zmiękczyć uporczywe zabrudzenia programem "Zmiękczanie Brudu;.
 
  • Płukanie

Spłukiwanie zimną zmiękczoną wodą pod ciśnieniem 100bar. Program zsłuży do zmywania chemi ale nie jest końcowym płukaniem któro zapobiega powstawaniu białych plam po myciu.
 
 
  • Woskowanie

Nakładanie wosku z dodatkiem ciepłej zmiękczonej wody . Ciśnienie wody musi być dokładnie dobrane (30-70 bar)  gdyż wosk nakładany pod zbyt dużym naporem odbija się od karoserii nie spełniając swoich funkcji ochronnych.  
 
  • Nabłyszczanie

Spłukiwanie zimną zmiękczoną i uzdatnioną (poddaną procesowi  odwróconej osmozy) wodą pod ciśnieniem
100 bar. Woda osmotyczna jest wolna od wszelkich zanieczyszczeń i osadów. Płukanie samochodu  finalizuje prces mycia  i zapobiega pozostawaniu niechianych białych plam  często spotykanych przy płukaniu twardą wodą.  
 
  • Owady i felgi

Jest to niskociśnieniowy oprysk  preparatem chemicznym  przystosowanym do rozpuszczania czynników organicznych. Zmiękcza zabite na masce owady co sprawia zę mycie zasadnicze usówa je bezpowrotnie. Działa również pomocnie w procesie mycia felg zmiękczjąc nalot powstały ze ścierania klocków chamulcowych.
 
  • Zmiękczanie brudu

Działa podobnie  do poprzedniego z tą róznicą zę skierowany jest na czynniki nieorganiczne czyli standartowy brud długo zalegający na samochodzie. Nanoszenie chemii z ciepłą zmiękczoną wodą za pomocą lancy wysokociśnieniowej pos ciśnieniem 30 – 50 bar.
 
 
 
  • Domywanie szczotką

Dodatkowa szczotka pozwoli domyć uporczywe niedające się  zmyć bez mechanicznego poruszenia zabrudzenia. na szczotke podawana jest piana pod ciśnieniem 3-5 barz co zapobiega zarysowaniom. 
 
 
 
KLIMRES MYJNIE PODKARPACKIE© 2019 Wszystkie prawa zastrzeżone