Wyposażenie - Myjni bezdotykowych

Samoobsługowa myjnia bezdotykowa KlimRes jest produktem składającym się z komponentów dostępnych na rynku polskim. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii pozwala ona zoptymalizować koszty jej użytkowania.
Nasza myjnia wyposażona jest m.in. w :
 
 

Zaawansowany system filtracji


Jest on kluczowym elementem myjni samochodowej. 
Zestaw filtrów dobierany jest na podstawie wyników badania wody lokalnej co pozwala na dostosowanie jej do standardów wymaganych na myjni. Zapewnia to m.in. brak osadów/plam na umytym pojeździe. Konstrukcja naszych urządzeń pozwala na bezproblemowy dostęp do każdego z filtrów, a zastosowane czasem wydawałoby się w nadmiernej ilości manometry pozwalają na dokładną kontrolę stanu filtrów.
 
 

Jonitowe zmiękczacze wody


Sterowane elektronicznie, z automatyczną regeneracją. Służą one do zmiękczenia wody zasilającej.Twarda woda z dużą zawartością wapnia i magnezu powoduje powstawanie kamienia i osadów.Zmiękczanie zabezpiecza przed zniszczeniem armaturę i maszyny, a równocześnie zdecydowanie poprawia jakość mycia.Na życzenie klienta może zostać wbudowany układ przedmuchiwania stanowisk.
 
 

Filtr węglowy


Istnieją dwie podstawowe metody, których węgiel ‚używa’ do usuwania zanieczyszczeń: absorpcja oraz redukcja katalityczna, proces w czasie którego negatywnie naładowane jony zanieczyszczeń, są przyciągane do pozytywnie naładowanego węgla aktywnego.
Związki organiczne są usuwane przez absorpcje, natomiast osadowe odkażacze są usuwane poprzez redukcje katalityczną.
Filtry węgla aktywnego usuwają, lub zmniejszają stężenie wielu lotnych związków organicznych, pestycydów i herbicydów, a także chloru, benzenu, związków trihalogenometanu, radonu, rozpuszczalników oraz setki innych wytworzonych przez człowieka chemikaliów, które możemy znaleźć w wodzie z kranu, a które mogłyby zatkać lub uszkodzić membranę osmotyczną.
 
 

System odwróconej osmozy


który pozwala uzyskać wodę oczyszczoną ze wszystkich rozpuszczalnych w wodzie
związków chemicznych nawet w 95.8%. Wodę przepuszczoną przez filtry odwróconej osmozy stosuje się
do programu „Nabłyszczanie”
 
 

Dwustopniowy system antyzamarzaniowy


współpracujący z autorskim systemem ogrzewania podłogowego zapewniający kilkukrotnie lepszą skuteczność i oszczędność od zwykłych systemów. Zamknięty obieg zimowy o stałej temperaturze z przewodami grzewczymi zapewnia bezproblemowe działanie urządzenia nawet przy temperaturach powietrza  poniżej -20 stopni Celcjusza.
 
 

System wyrównujący ciśnienie hydrauliki grzewczej


Dzięki temu systemowi wszystkie obwody grzewcze (ogrzewanie wody myjącej, ogrzewanie hydrauliki podłogówki, ogrzewanie wody zamkniętego obiegu zimowego itp.) mają stałe ciśnienia i nie niwelują się wzajemnie jak w przypadku powszechnie stosowanych systemów.
 
 

Autonomia stanowisk


Nasza myjnia nie jest sterowana centralnie dlatego przy drobnej usterce nie jest wstrzymywana praca całej myjni a tylko jednego, uszkodzonego stanowiska.
Ponadto takie rozwiązanie daje możliwość wyłączenia kilku stanowisk przy zmniejszonym ruchu w okresie zimowym.
 
 

Systemy samokontrolne i samonaprawcze


pozwalające na to by myjnia mogła sama naprawić część usterek np. podnieść wybity bezpiecznik i zgłosić awarię do serwisu.
Ponadto nasza myjnia może być całkowicie sterowana poprzez komputer z dowolnego miejca.
 
 

Innowacyjne systemy elektroniczne


Pozwalają na ciągły monitoring oraz utrzymywanie stałych parametrów zapewniających wysoką jakość mycia.
Myjnie bezdotykowe są wyposażone we wrzutniki monet i żetonów. Istnieje także możliwość rozbudowy stanowisk o inne formy płatności.

 

Każda myjnia jest "uszyta na miarę"  
tzn. dostosowana do potrzeb użytkownika i projektowana pod indywidualne zamówienie.


Zleceniodawca budowy myjni ma możliwość wglądu w proces produkcyjny na każdym jego etapie. Może również wnosić korekty projektu, które nie spowodują obniżenia jego jakości. Zamawiający może wybrać wielkość, kolor i wygląd kontenera – pod warunkiem zachowania minimalnych rozmiarów wymaganych przez producenta myjni oraz po wcześniejszym uzgodnieniu sposobu prowadzenia instalacji wysokociśnieniowej oraz montażu obrotnic.
KLIMRES MYJNIE PODKARPACKIE© 2019 Wszystkie prawa zastrzeżone