KlimRes

KlimRes to młoda i dynamicznie rozwijająca się firma z siedzibą w pobliżu Rzeszowa na Podkarpaciu. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w budowie, sprzedaży i serwisie samochodowych myjni bezdotykowych.

Jesteśmy pierwszą polską firmą produkującą myjnie dla potrzeb rynku motoryzacyjnego, które w całości zbudowane są jedynie z polskich komponentów. Oferujemy budowę myjni bezdotykowych, które pozwalają na optymalizację kosztów związanych z ich utrzymaniem. Naszym atutem jest wdrażanie najnowocześniejszych technologii i własnych, sprawdzonych patentów. Dzięki temu produkowane przez nas myjnie redukują wykorzystanie mediów potrzebnych do ich użytkowania.

Oferujemy również budowę oraz sprzedaż myjni dla zwierząt, w szczególności dla psów. Produkowane przez nas myjnie są samoobsługowe. Obsługa i kąpiel psa dokonywana jest wyłącznie przez właściciela, dzięki czemu pupil nie jest narażony na dodatkowy stres związany z przebywaniem osób trzecich. Budowane przez nas myjnie dla psówwyposażone są w niezbędny sprzęt myjący i suszący, który zapewnia pupilom należyty komfort ich użytkowania.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, dajemy możliwość sprzedaży myjni w formie leasingowej w ramach Europejskiego Funduszu Leasingowego. Kompleksowa obsługa obejmuje produkcję, transport oraz montaż myjni bezdotykowej. Nasi pracownicy służą pomocą technologiczną w przygotowaniu terenu pod zabudowę myjni i wiaty.

Zapewniamy również profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Pracownik serwisu dokonuje napraw w czasie 48 godzin od zgłoszenia awarii. Istnieje również możliwość negocjacji czasu reakcji serwisu.

Zespół doświadczonych inżynierów i techników ciągle pracuje nad rozwojem technologii stosowanych w naszych myjniach samochodowych. Każdemu klientowi, który dokonał zakupu myjni naszej produkcji, dajemy możliwość jej przebudowy z wdrożeniem nowych rozwiązań i technologii. Podejmujemy się również adaptacji myjni innych producentów w naszą elektronikę i systemy sterowania.

KLIMRES MYJNIE PODKARPACKIE© 2019 Wszystkie prawa zastrzeżone