ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Jeśli oferta budowy myjni dostosowanych do Waszych indywidualnych potrzeb wzbudziła Państwa zainteresowanie, zapraszamy do współpracy z naszą firmą zlokalizowaną w pobliżu Rzeszowa na Podkarpaciu. Nasi pracownicy służą profesjonalnymi poradami i doradztwem w doborze optymalnych rozwiązań w zakresie bezdotykowych myjni samochodowych oraz myjni dla psów. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub do skorzystania z zamieszczonego poniżej formularza kontaktowego. Na życzenie klienta dokonujemy również wstępnych kalkulacji cen myjni bezdotykowych.

KLIMRES

MYJNIE PODKARPACKIE Sp. z o. o.

Palikówka 197b

36 073 Strażów

NIP 5170358281

 

 

 
Dział Handlowy

Zbigniew Klimaszewski

CEO - sprzedaż myjni samochodowych
 
tel. 607642597
email: zbigniew.k@klimres.pl
Obsługa Klienta i Serwis

Mikołaj Klimaszewski

Dyrektor operacyjny
 
tel. 668130626
email: mikolaj.k@klimres.pl

Łukasz Rzeszutko

Serwisant
 
tel. 519023229
email: serwis@klimres.pl
Zaopatrzenie i Magazyn

Aldona Biela

Zaopatrzenie firmy
 
tel. 510905348
email: aldona.b@eklimres.pl

Krzysztof Klimaszewski

Zaopatrzenie firmy
 
tel. 693574275
email: krzysztof.k@klimres.pl
Księgowość

Agnieszka Klimaszewska

Główna Księgowa
 
tel. 694734671
email: agnieszka.k@klimres.pl
Dział Techniczny

Kacper Klimaszewski

Główny projektant systemów myjni
 
tel. 501898971
email: kacper.k@klimres.pl

Łukasz Szela

Główny Monter
 
tel. 724739062
email: lukasz.sz@klimres.pl

Jak do nas trafić?







KLIMRES MYJNIE PODKARPACKIE© 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone

SKONTAKTUJ SIĘ
Z NAMI

KLIMRES MYJNIE PODKARPACKIE

Sp. z o.o.

Jasionka 954

36-002 JASIONKA

NIP 5170358281

 

Dział handlowy - sprzedaż

Zbigniew Klimaszewski

tel. 607 642 597

email: zbigniew.k@klimres.pl

Serwis

Łukasz Rzeszutko

tel. 519 023 229

email: serwis@klimres.pl