Myjnie bezdotykowe – oferta Budowa myjni bezdotykowych czterostanowiskowych

OOferujemy nowoczesne samochodowe myjnie bezdotykowe, produkowane z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań i systemów myjących. Podstawowa oferta naszej firmy to budowa, sprzedaż i serwis kontenerowych myjni czterostanowiskowych z siedmioma programami:

Program I – wstępny oprysk środkami chemicznymi pod ciśnieniem, działającymi nawet na najbardziej zabrudzone pojazdy.
Program II – podanie aktywnej piany pod niskim ciśnieniem
Program III – mycie właściwe pod wysokim ciśnieniem przy użyciu chemii płynnej
Program IV – powtórne mycie mające na celu domycie miejsc trudno dostępnych, mycie przy użyciu chemii płynnej rozprowadzanej po powierzchni szczotkami czyszczącymi
Program V – płukanie
Program VI – woskowanie powierzchni pojazdu zimną lub gorącą wodą pod ciśnieniem
Program VII – nabłyszczanie zmiękczoną wodą z filtra odwróconej osmozy
 

Myjnia bezdotykowa naszej produkcji zbudowana jest bez centralnego układu sterowania. Oznacza to, że każde stanowisko posiada własną instalację elektroniczną. W razie awarii jednego stanowiska, pozostałe nie przerywają swojego działania. W myjni zastosowane są układy elektroniczne własnego projektu, które dostosowujemy indywidualnie do potrzeb każdego klienta.

Każde z czterech stanowisk wyposażone jest w dwie obrotnice pojedyncze (lanca wysokociśnieniowa + szczotka). Do mycia wykorzystana jest woda z odrzutu osmozy, co w znacznym stopniu zmniejsza jej zużycie, a co za tym idzie koszty utrzymania myjni. Ponadto każde stanowisko wyposażone jest w system antyzamarzaniowy w obiegu zamkniętym z podgrzewaniem wody oraz trzy płytowe wymienniki ciepła. Do podgrzewania wody służy kocioł wiszący z trzema renomowanej marki Viessman. Moc kotła to około 80 K.

Do mycia wysokociśnieniowego stosowana jest pompa CAT-350. Do przygotowania wody stosujemy dwubutlowy system zmiękczający oraz filtr odwróconej osmozy, co znacznie poprawia jakość mycia samochodów. W budowie myjni stosujemy wyłącznie wysokiej jakości materiały polskich producentów. Skraca to czas dostawy części uszkodzonych lub zużytych.

Na życzenie klienta może zostać wbudowany układ przedmuchiwania stanowisk.


Myjnie bezdotykowe są wyposażone we wrzutniki monet i żetonów. Istnieje także możliwość rozbudowy stanowisk o inne formy płatności.

Zleceniodawca budowy myjni ma możliwość wglądu w proces produkcyjny na każdym jego etapie. Może również wnosić korekty projektu, które nie spowodują obniżenia jego jakości. Zamawiający może wybrać wielkość, kolor i wygląd kontenera – pod warunkiem zachowania minimalnych rozmiarów wymaganych przez producenta myjni oraz po wcześniejszym uzgodnieniu sposobu prowadzenia instalacji wysokociśnieniowej oraz montażu obrotnic.

Sprzedaż myjni – kompleksowa obsługa od budowy po serwis

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, dajemy możliwość sprzedaży myjni w formie leasingowej w ramach Europejskiego Funduszu Leasingowego. Kompleksowa obsługa obejmuje produkcję, transport oraz montaż myjni bezdotykowej. Nasi pracownicy służą pomocą technologiczną w przygotowaniu terenu pod zabudowę myjni i wiaty.

Zapewniamy również profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Pracownik serwisu dokonuje napraw w czasie 48 godzin od zgłoszenia awarii. Istnieje również możliwość negocjacji czasu reakcji serwisu.

Zespół doświadczonych inżynierów i techników ciągle pracuje nad rozwojem technologii stosowanych w naszych myjniach samochodowych. Każdemu klientowi, który dokonał zakupu myjni naszej produkcji, dajemy możliwość jej przebudowy z wdrożeniem nowych rozwiązań i technologii. Podejmujemy się również adaptacji myjni innych producentów w naszą elektronikę i systemy sterowania.

LOGO KlimReS

Kontakt

KLIMRES MYJNIE PODKARPACKIE Sp. z o.o.
Jasionka 954
36-002 JASIONKA

NIP 5170358281

 

Dział handlowy - sprzedaż myjni

Zbigniew Klimaszewski  tel. 607642597
email: zbigniew.k@klimres.pl

Dział zaopatrzenia

Agnieszka Klimaszewska  tel. 694734671
email : agnieszka.k@klimres.pl

Serwis myjni

email: serwis@klimres.pl

 

Dział Handlowy
konstrukcje, wiaty, kontenery, reklamy:
 

Jakub Hawrylik tel. 509 052 110

email: jakub.hawrylik@gmail.com
koordynator ds. sprzedaży i inwestycji

Wojciech Grodzki tel. 509 843 336

email: wojciech.grodzki@gmail.com
koordynator ds. sprzedaży i inwestycji

 

Rzetelna firma